YHTEYSTIEDOT


HANKKEEN TOIMIJAT


MEDIAN YHTEYDENOTOT

Sirpa Arvonen, HUS Tietohallinto, hankejohtaja, sirpa.arvonen(a)hus.fi, 050 407 4544
Liina Hemminki, HUS Tietohallinto, kehittämispäällikkö, viestintä, liina.hemminki(a)hus.fi, 040 182 3573


KEHITTÄMISPÄÄLLIKÖT

Heta Kolanen, heta.kolanen(a)hus.fi, Helsingin ja Uudenmaan sairaanhoitopiiri HUS
Sinikka Pennanen, sinikka.pennanen(a)pshp.fi, Pirkanmaan sairaanhoitopiiri
Pia Liljamo, pia.liljamo(a)ppshp.fi, Pohjois-Pohjanmaan sairaanhoitopiiri
Pasi Kuosmanen, pasi.kuosmanen(a)kuh.fi, Pohjois-Savon sairaanhoitopiiri
Sirkku Boucht, kehittämispäällikkö, sirkku.boucht(a)tyks.fi, Varsinais-Suomen sairaanhoitopiiri


HANKEJOHDON YHTEYSHENKILÖT

Visa Honkanen, kehittämisjohtaja, visa.honkanen(a)hus.fi, Helsingin ja Uudenmaan sairaanhoitopiiri HUS
Eija Tomás, hallintoylilääkäri, eija.tomas(a)pshp.fi, Pirkanmaan sairaanhoitopiiri
Pasi Parkkila, kehitysjohtaja, pasi.parkkila(a)ppshp.fi, Pohjois-Pohjanmaan sairaanhoitopiiri
Martti Kansanen, hallintoylilääkäri, martti. kansanen(a)kuh.fi, Pohjois-Savon sairaanhoitopiiri
Timo Vähämurto, kehittämisjohtaja, timo.vahamurto(a)tyks.fi, Varsinais-Suomen sairaanhoitopiiri